image
Hakkımızda | Uğur Kauçuk - Teknik Elastomer Sünger Ürünler

HAKKIMIZDA

about
Hakkımızda

Uğur Kauçuk

UK Uğur Kauçuk Ltd. 1995 yılında, kauçuk derneği üyesi, Kimyager Semih Öten tarafından İstanbul’ da kurulmuştur.

Üretim paletimizde, asıl ürünleri kauçuk temizleme topları kapsamakla birlikte sanayinin çeşitli branşları ve sanayi makinaları için naturel ve sentetik kauçuktan,teknik ürünleri de kapsamaktadır.

Üretim paletimizde; 18mm-380mm arasında, istenilen yoğunluk, renk ve sertlikte kauçuk temizleme topları bulunmaktadır (Yumuşak, orta sert, sert)

Kalite kontrol departmanımızda, her ürün tek tek tartılıp, çapları ölçülmektedir.

Ürünlerimizin %100′ ü tüm Avrupa Birliği ülkelerine, U.S.A, U.K.,Kanada, Brezilya, Uzak Doğu ülkelerine,Japonya, Avustralya, Malezya, Güney Kore, Yunanistan, İtalya, İspanya, Rusya, Lübnan, Mısır, Irak, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Hindistan ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız. İstenilen kalite, ambalaj ve sevk termininde ihraç edilmektedir.

Kauçuk sünger konusunda uzmanlaşmış firmamız beton ve sıvı pompaları için ürettiği temizleme toplarında dünya çapında bir kaliteye sahiptir. Aylık kapasitemiz ham malzemede 20 tondur.

map

Neden Biz ?

Kalite kontrol departmanımızda, her ürün tek tek tartılıp, çapları ölçülmektedir Kauçuk sünger konusunda uzmanlaşmış firmamız beton ve sıvı pompaları için ürettiği temizleme toplarında dünya çapında bir kaliteye sahiptir. Aylık kapasitemiz ham malzemede 20 tondur.

ÜRÜNLERİMİZ

Bize Ulaşın